Bioenerji Eğitimi

Eğitim almak için karar vermeden önce, yapabileceklerinizi görmek ve hissetmek için eğitmen tarafından ücretsiz Demo seansı alabilirsiniz.

Bioenerji Eğitimi toplamda 2 gün sürmektedir. En sık sorulan soruların başında gelir ki, bu 2 günlük süre yeterli olmaktadır. Eğitimlerimiz 2 kişilik özel eğitimler olduğu için katılımcılar ile birebir ilgilenilir ve sık sık uygulama yapılmaktadır. Bu 2 günlük eğitim sonrasında katılımcılar tamamen öğrenmiş olurlar ve sertifika almaya hak kazanırlar.
Bioenerji Eğitiminin büyük kısmını insiye (el verme) ritüeli oluşturmaktadır. Eğitime katılan kişilere inisiye yapılmadan önce eğitmen tarafından yüksek frekanslı bioenerji seansı yapılarak, katılımcıların tüm aura, çakra ve meridyen sistemi düzenlenerek ruhsal olarak da şifacı olması için çalışmalar yapılır.

Eğitim İçeriği

Yaşamenerji, Bioenerji Nedir ?
Yaşamenerji (Bioenerji) sistemi, onun ayarlaması ve yönetimi;
Bioteşhis;
Biotedavi;
Negatif enerjiden korunma; (bioteşhisçi iş emniyeti);
Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemlerini

Eğitim İçeriği

Auranın Negatif enerjiden temizlemesi;
Bioenerjinin (yaşamenerjinin) yenilemesi,
Meridyenlerin aktivleşmesi ve normale dönmesi;
Pozitif enerji dengesinin yenilenmesi.
Bio-Enerji frekanslarıyla bağlantıya geçebilmeyi, güçlendirebilmeyi ve aktarabilmeyi oğrenme

Eğitim İçeriği

Enerjiyi ellerde preslemeyi, yoğunlaştırmayı ve mercekleyebilmeyi, (10 – 50 cm uzaktan) oğrenme
Şaman , Prana ve sufi Nefes teknikleri
Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stillerini

Eğitim İçeriği

Uzaktan bioenerji yapabilme/gönderebilme yöntemlerini,
Bioenerji şifa akımını ;kendi beden katmanlarınıza da şarj edebilmeyi, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalabilmeyi, rahatsızlıklarınız üzerinde çalışabilmeyi

3 Teknik Birden Eğitim

Eğitimin ilk günü “Rus Tekniği” “Azerbaycan Teniği” ve değerli hocam Oğan Güneş’in uzun zamandır tecrübeleri ile oluşturduğu karma, pratik ve etkili sonuç veren bir teknik. Eğitim sonrasında açılacak olan tüm eğitimlerime ve değerli hocam Oğan Güneş’in eğitimlerine ücretsiz olarak katılabilir, bilgi tekrarı yapabilirsiniz.

İçinizdeki Mucizeyi Keşfedin

Yüce Yaradan hiç birimizi üstün yaratmamıştır. Enerji özelliği tüm insanlarda mevcuttur. Bioenerji Eğitiminin amacı bu enerjiyi ortaya çıkarmak. Sizlere Demo seansında ne yapabiliyorsam aynısını sizlerde yapabileceksiniz.

Open chat