Neler Yapıyoruz

Bireysel Seanslar

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığı, “Sadece hastalıklardan ve mikroplardan korunma değil, bir bütün olarak fiziki, ruhi ve sosyal açıdan iyi olma hali” olarak tanımlar.
Bu tanımlamadan da anlaşılacağı gibi sağlık; beden, zihin ve ruh dengesidir. Bireylerin sadece fiziksel durumlarına bakılarak sağlıklı demek bütünlüklü ve doğru bir açıklama olmayacaktır. Nasıl ki bedensel olarak yaşanan sağlık sorunları ruh ve zihin sağlığını etkiliyorsa, ruh ve zihin sağlığındaki sorunlar da bedensel hastalıklara yol açmaktadır. Yaşayan bir organizmanın denge durumu olan sağlık bütünlüklü değerlendirilemediği sürece tedavi amaçlı yapılan işlemler çözüm olmayacaktır.

Bioenerji Eğitimi

Eğitim almak için karar vermeden önce, yapabileceklerinizi görmek ve hissetmek için eğitmen tarafından ücretsiz Demo seansı alabilirsiniz.

Bioenerji Eğitimi toplamda 2 gün sürmektedir. En sık sorulan soruların başında gelir ki, bu 2 günlük süre yeterli olmaktadır. Eğitimlerimiz 2 kişilik özel eğitimler olduğu için katılımcılar ile birebir ilgilenilir ve sık sık uygulama yapılmaktadır. Bu 2 günlük eğitim sonrasında katılımcılar tamamen öğrenmiş olurlar ve sertifika almaya hak kazanırlar.

İleri Düzey Bioenerji Eğitimi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

Open chat